Interaktywny monitor dotykowy
z Androidem

Przekątna:    65"
Podświetlenie:    LED
Rozdzielczość:    1920x1080 / 3840x2160 (opcja)
Jasność:    400 cd/m2
Kontrast:    5000:01:00
Czułość:    5ms
Piksele:    0,74mm x 0,74mm
Odświeżanie:    60 Hz
Kąty widzenia:    Pionowy (U&D) 176, Poziomy (L&R) 176 (CR>=10)
Żywotność podświetlenia:   50000 godzin
Saturacja:    70%
Obszar wyświetlania:    1428,48mm x 803,52mm
Kolory:    8bit
Zasilanie:    100V-22V, 50Hz
Maksymalna moc:    <180W
Moc w trybie Standby:    <0,5W
Waga netto:    52,3Kg +-0,5Kg
Waga brutto:    63Kg +-1,5Kg
Wymiary:    1521,8 x 943,1 x 94 mm
Wymiary paczki:    1700 x 1120 x 240 mm
Obudowa:    metalowa
Kolor ramki:    czarny
Montowanie:    VESA, 4-M8, 400 x 400 mm
Front HDMI In:    1 (opcja)
Front VGA In:    1 (opcja)
Front AUDID In:    1 (opcja)
Front MEDIA-USB:    1 (opcja)
Front PC-USB:    2 (USB 2.0)
Front TOUCH-USB:    1 (opcja)
Front Przyciski:     8

Duże ekrany dotykowe
w szkołach
zamiast tablic to technologia przyszłości dostępna już dziś!

Tak jak po zwykłych tablicach kredowych nastał czas tablic interaktywnych, tak właśnie nadeszła epoka dużych monitorów dotykowych, które powinny znaleźć się w każdej klasie. Monitory dotykowe to rozwiązanie zastępujące projektory, tablice itp.

PARAMETRY TECHNICZNE

Jakość obrazu o jakiej projektory mogą pomarzyć.

Monitor w technologii LED Backlight zapewniający bardzo dobrą jakość obrazu, wyświetlający obraz w rozdzielczości HDMI a nawet 4K, zapewni niespotykaną wygodę pracy, nieosiągalną przy zestawach interaktywnych używających projektora.

Wbudowany komputer

OPS z Windows (opcja)

Ekran wielodotykowy

jako tablica

interaktywna

Zintegrowany z ekranem, zamocowany z tyłu, wymienny moduł OPS zawierający system Android lub komputer z systemem Windows pozwala na szybkie rozpoczęcie pracy, bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń. Wystarczy włączyć monitor, by po chwili rozpocząć korzystanie z niego jako tablicy interaktywnej. Monitor posiada liczne typy wejść i wyjść pozwalając podłączyć się szybko dodatkowym urządzeniom / komputerom itp.

Oszczędność 9000zł dzięki 13 krotnie większej żywotności ekranu

w stosunku do lamp projektorów.

Żywotność lamp projektorów dostępnych na rynku wynosi średnio około 3.500 godzin. Po tym czasie lampę należy wymienić (szacunkowy koszt 1 lampy wynosi ok. 700zł). Żywotność ekranu monitora to 50.000 godzin czyli ponad 13x więcej. Oznacza to potencjalną oszczędność w tym czasie na poziomie aż 9 000zł!  W niektórych typach projektorów znajdują się wentylatory, które również, jako elementy mechaniczne, zużywają się generując do pewien czas dodatkowe koszty. Monitory dają nie tylko lepszą jakość obrazu, lepszą rozdzielczość ale również są bardziej żywotne.

Wbudowane głośniki.

Nie potrzebujesz już kupować dodatkowych urządzeń, aby odtworzyć film z dźwiękiem lub nagranie audio. Dzięki wbudowanym w monitor głośnikom 2x 10W nawet uczniowie w tylnich ławkach (typowych salach lekcyjnych) będą mogli usłyszeć przygotowane materiały edukacyjne. Istnieje możliwość doposażenia monitora w dodatkowe głośniki do nawet 2x 20W

 

 

Jak monitor do klasy to nie mniej niż 65"

Dopasowane do różnych potrzeb i możliwości monitory dotykowe all-in-one IQ Touch dostępne są w różnych wariantach i wielkościach: 65", 75", 80" oraz 84".

 

UWAGA! Na podstawie doświadczeń wielu szkół, informujemy iż monitory 55" są za małe do wygodnego wykorzystania na lekcji. Zalecane monitory dotykowe do projektu "Aktywna tablica" powinny mieć przekątną conajmniej 65".

Liczne podłączenia IN/OUT

Dzięki licznym typom wejść i wyjść do monitora / komputera można podłączyć bardzo wiele różnych urządzeń dodatkowych. Jeżeli chcesz podłączyć się zewnętrznym komputerem/laptopem nic prostszego! Wystarczy podłączyć monitor przez HDMI lub VGA, a ekran dotykowy przez USB. Jeżeli chcesz, możesz skorzystać z własnych materiałów na twoim pendrive. Potrzebujesz dostępu do internetu? Podłącz monitor dotykowy do sieci internetowej wejściem LAN lub za pomocą WiFi.

Imię i nazwisko
Nazwa szkoły
Miejscowość
Telefon kontaktowy
Twój e-mail
Funkcja
KOD RABATOWY
PROSZĘ O KONTAKT
PROSZĘ O KONTAKT
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

od     11990 zł

8990 zł

ZAMÓWIENIE

Monitor dotykowy 65" z Androidem

Wbudowany

komputer

z Androidem

lub Windows z WiFi

Monitor

o bardzo wysokiej rozdzielczości 4K

zamiast projektora

Wbudowane

głośniki

Liczne możliwości

podłączeń innych

urządzeń (poprzez HDMI, USB, VGA, LAN, AV itp.)

Wszystko w jednym (all-in-one)

Do 10 punktów dotyku

w tym samym czasie.

Możliwość pracy przy użyciu 10 punktów dotyku pozwala na obsługę monitora przez wiele osób jednocześnie. Wiele punktów dotyku umożliwia również wygodne obracanie lub powiększanie obrazów w taki sam sposób jak na tablecie lub smartfonie.

 

Ponieważ na rynku pojawiają się produkty proponujące obsługę absurdalnie większej liczby dotyków (nawet do 20 osób korzystających naraz). Niepraktyczność tak wysokiego parametru jest oczywista dla każdego nauczyciela. Wystarczy wyobrazić sobie 20 uczniów rysujących w tym samym czasie przy ok. 1,5 m szerokim monitorze, aby zdać sobie sprawę, iż 10 punktów dotyku jest w zupełności wystarczające. Wielu ekspertów wskazuje, iż celem wprowadzania tak absurdalnych parametrów jest próba zablokowania wyboru najkorzystniejszych rozwiązań dla szkoły.

Świetne oprogramowanie w komplecie

Intuicyjne i rozbudowane oprogramowanie do tablic interaktywnych i monitorów dotykowych marki IQ jest wykorzystywane i polecane przez tysiące nauczycieli. Stanowi idealne uzupełnienie obu typów produktów.

Uchwyt naścienny VESA gratis!

Wraz z monitorem dotykowym IQ Touch otrzymują Państwo uchwyt naścienny w standardzie VESA , dzięki czemu możliwa będzie szybka i bezpieczna instalacja ekranu na ścianie.

Rewelacyjny stosunek jakości do ceny.

Jako bezpośredni dostawca i wyłączny dystrybutor sprzętu marki IQ Board oraz IQ Touch na Polskę jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowe ceny za produkty z najwyższej półki.

 

Ceny zależne są od wielkości monitora oraz wariantu instalacji dodatkowego komputera (podstawowa wersja zawiera zintegrowany system Android).

 

SPECJALNA PROMOCJA DLA SZKÓŁ Z PROJEKTU "AKTYWNA TABLICA"

 

Przy zamówieniu 2 interaktywnych monitorów dotykowych za 17 500 zł, szkoła otrzymuje bon na zakup LAPTOPA. Szczegóły telefonicznie: 71-71-70-803 lub 519-050-995

 

Wejście HDMI:    2 (wsparcie dla 4K),
Wejście TF:    1
Wejście VGA:    1
Wejście AUDID:    1
Wejście YPbPr:    1 (opcja)
Wejście AV:    1 (opcja)
Wejście USB    3 (USB 3.0 x2)
Wejście: LAN    1
Wejście: WiFI    1 (opcja)
Wyjście: VGA    1
Wejście: COAXIAL    1
Wejście: AV    1
Wejście: Audio (słuchawki)    1

Głośniki    10W x2
Zasilanie (AC)    1
Light sensitivity    tak
Andorid: OS    5.0
Andorid: CPU    Cortex A53, 1,4Ghz, Quad Core
Andorid: GPU    Mali-450MP4
Android: RAM    2GB DDR3
Android: ROM    4GB
Technologia dotyku    podczerwień
Rozdzielczość dotyku:    32768 x 32768

 

 

+ koszt wysyłki

Cena z bonem

LIBRUS

Synergia

ZOBACZ WYCENY SPRZĘTU DLA SZKOŁY

SPEŁNIAJĄCE WYMOGI PROJEKTU "AKTYWNA TABLICA"

Zadbaj o niższe koszty serwisu pogwarancyjnego

Bezpłatne aktualizacje oprogramowania

Wiele szkół wybierając niektóre znane marki tablic i monitorów, padło ofiarą niedoszacowanych kosztów, związanych z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty w postaci rocznego abonamentu za dostęp do oprogramowania lub jego aktualizacji.

 

Oprogramowanie do tablic interaktywnych IQ Board może być wykorzystywane w monitorach dotykowych IQ Touch, a jego aktualizacje są bezpłatne.

Najlepszy na rynku kontrast 5000:1

Monitor IQ Touch zapewnia najwyższy kontrast, a tym samym jakość wyświetlanego obrazu. Prezentowane filmy, zdjęcia i materiały edukacyjne są wyjątkowo czytelne dzięki efektowi tzw. "głębokiej czerni".

Monitor z Androidem

i dostępem do Google Play

Interaktywny monitor dotykowy IQ Touch nawet w podstawowej wersji (bez OPS) posiada zintegrowany minikomputer z zainstalowanym popularnym systemem Android, którego znamy z tabletów i telefonów. Umożliwia to wygodne korzystanie z monitora interaktywnego nawet bez podłączonego komputera.

 

Monitory dotykowe posiadające innowacyjny, sprzętowy moduł serwisowy (najczęściej zainstalowany i wyjmowany w postaci“skrzyneczki” z boku monitora) umożliwiają ich szybką obsługę techniczną, bez konieczności demontażu całego, ciężkiego monitora (i ewentualnego wysyłania go do kosztownego serwisu producenta po okresie gwarancji). Pozwala to również na serwisowanie bez zakłócania normalnej pracy szkoły (serwis można wykonać nawet podczas szkolnej przerwy).

 

Warto zastanowić się już teraz nad serwisem urządzeń zakupionych w projekcie “Aktywna tablica” po okresie gwarancji. Czy szkoły będą w stanie udźwignąć finansowy ciężar pogwarancyjnego serwisu producenta? Sprzętowy moduł serwisowy, to również niższe koszty obsługi technicznej.

 

 

Liczne funkcjonalności oprogramowania

IQ Interactive Education Platform

 • Oprogramowanie w języku polskim
 • Bogata biblioteka zasobów
 • Rozpoznawanie pisma
 • Funkcja czytania treści
 • Rozpoznawanie gestów
 • Praca obiektowa
 • Panel narzędziowy
 • Backup lekcji (autozapis)
 • Nagrywanie lekcji z audio
 • Tryb tablicy i komputera
 • Praca w trybie konferencji
 • Narzędzia matematyczne
 • Integracja z wizualizerami
 • i dużo więcej...

Tylko solidne wykonanie przetrwa w warunkach szkolnych

Wiele monitorów z czarnymi, plastikowymi ramkami, nie są przygotowane do pracy w warunkach szkolnych. Wraz z projektem "Aktywna tablica" na rynku pojawiło się wiele niesprawdzonych interaktywnych monitorów dotykowych, których konstrukcja została zaczerpnięta z domowych telewizorów. Wdrożenie niedostosowanych do warunków szkolnych rozwiązań niesie ryzyko ich uszkodzenia w trakcie trwania standardowej przerwy szkolnej.

 

Metalowa, solidna, trwała, a jednocześnie wyjątkowo estetyczna konstrukcja ramy monitora dotykowego IQ Touch to najlepsze rozwiązanie nie tylko dla szkół podstawowych. Monitory IQ Touch były jednymi z najpopularniejszych rozwiązań wybieranych w pierwszej edycji rządowego projektu "Aktywna tablica"

KONTAKT

 

Pomagamy w doborze i instalacjach sprzętu multimedialno-interaktywnego oraz komputerowego w szkołach od ponad 10 lat. Tysiące zadowolonych Klientów to nasza najlepsza wizytówka. Ponad 5000 tablic dostarczonych w ostatnich 3 latach. Gwarancja bardzo dobrej jakości produktów, instalacji i wsparcia.

Zapraszamy do współpracy.

 

Zadzwoń: 71-71-70-803  lub  tel. kom. 519-050-995 

email: kontakt@aktywna-tablica.pl


Dreamtec Sp. z o.o. 
pl. Strzelecki 20, 50-224 Wrocław

 

 

 


 

 

 

 

KOSZTY WYSYŁKI

 

Koszty wysyłki zależą od ilości i wielkości zamówionego towaru. Projektor +20zł, Tablica +120zł, Monitor dotykowy: + 250zł, Pracownia językowa: +20zł, Zestaw interaktywny PREMIUM: + 350zł

 

INSTALACJA I MONTAŻ

 

Istnieje możliwość wykupienia usługi instalacji zamówionego sprzętu. Cena ustalana indywidualnie.

 

BON RABATOWY

 

Jeżeli posiadasz ważny bon rabatowy, pamiętaj o podaniu nam znajdującego się na nim kodu rabatowego. Możesz w ten sposób zaoszczędzić nawet do 3000 zł!

Sprawdzony dostawca tablic i monitorów interaktywnych

Zadzwoń: 71-71-70-803

Pomagamy i doradzamy.

Zadzwoń: 71-71-70-803