Interaktywny monitor dotykowy
z Androidem

Duże ekrany dotykowe
w szkołach
zamiast tablic to technologia przyszłości dostępna już dziś!

Tak jak po zwykłych tablicach kredowych nastał czas tablic interaktywnych, tak właśnie nadeszła epoka dużych monitorów dotykowych, które powinny znaleźć się w każdej klasie. Monitory dotykowe to rozwiązanie zastępujące projektory, tablice itp.

PARAMETRY TECHNICZNE

Jakość obrazu o jakiej projektory mogą pomarzyć.

Monitor w technologii LED Backlight zapewniający bardzo dobrą jakość obrazu, wyświetlający obraz w rozdzielczości HDMI a nawet 4K, zapewni niespotykaną wygodę pracy, nieosiągalną przy zestawach interaktywnych używających projektora.

Wbudowany komputer

OPS z Windows (opcja)

Ekran wielodotykowy

jako tablica

interaktywna

Zintegrowany z ekranem, zamocowany z tyłu, wymienny moduł OPS zawierający system Android lub komputer z systemem Windows pozwala na szybkie rozpoczęcie pracy, bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń. Wystarczy włączyć monitor, by po chwili rozpocząć korzystanie z niego jako tablicy interaktywnej. Monitor posiada liczne typy wejść i wyjść pozwalając podłączyć się szybko dodatkowym urządzeniom / komputerom itp.

Oszczędność 9000zł dzięki 13 krotnie większej żywotności ekranu

w stosunku do lamp projektorów.

Żywotność lamp projektorów dostępnych na rynku wynosi średnio około 3.500 godzin. Po tym czasie lampę należy wymienić (szacunkowy koszt 1 lampy wynosi ok. 700zł). Żywotność ekranu monitora to 50.000 godzin czyli ponad 13x więcej. Oznacza to potencjalną oszczędność w tym czasie na poziomie aż 9 000zł!  W niektórych typach projektorów znajdują się wentylatory, które również, jako elementy mechaniczne, zużywają się generując do pewien czas dodatkowe koszty. Monitory dają nie tylko lepszą jakość obrazu, lepszą rozdzielczość ale również są bardziej żywotne.

Wbudowane głośniki.

Nie potrzebujesz już kupować dodatkowych urządzeń, aby odtworzyć film z dźwiękiem lub nagranie audio. Dzięki wbudowanym w monitor głośnikom 2x 10W nawet uczniowie w tylnich ławkach (typowych salach lekcyjnych) będą mogli usłyszeć przygotowane materiały edukacyjne. Istnieje możliwość doposażenia monitora w dodatkowe głośniki do nawet 2x 20W

 

 

Jak monitor do klasy to nie mniej niż 65"

Dopasowane do różnych potrzeb i możliwości monitory dotykowe all-in-one IQ Touch dostępne są w różnych wariantach i wielkościach: 65", 75", 80" oraz 84".

 

UWAGA! Na podstawie doświadczeń wielu szkół, informujemy iż monitory 55" są za małe do wygodnego wykorzystania na lekcji. Zalecane monitory dotykowe do projektu "Aktywna tablica" powinny mieć przekątną conajmniej 65".

Liczne podłączenia IN/OUT

Dzięki licznym typom wejść i wyjść do monitora / komputera można podłączyć bardzo wiele różnych urządzeń dodatkowych. Jeżeli chcesz podłączyć się zewnętrznym komputerem/laptopem nic prostszego! Wystarczy podłączyć monitor przez HDMI lub VGA, a ekran dotykowy przez USB. Jeżeli chcesz, możesz skorzystać z własnych materiałów na twoim pendrive. Potrzebujesz dostępu do internetu? Podłącz monitor dotykowy do sieci internetowej wejściem LAN lub za pomocą WiFi.

Imię i nazwisko
Nazwa szkoły
Miejscowość
Telefon kontaktowy
Twój e-mail
Funkcja
KOD RABATOWY
PROSZĘ O KONTAKT
PROSZĘ O KONTAKT
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

od     11990 zł

8990 zł

ZAMÓWIENIE

Monitor dotykowy 65" z Androidem

Wbudowany

komputer

z Androidem

lub Windows z WiFi

Monitor

o bardzo wysokiej rozdzielczości 4K

zamiast projektora

Wbudowane

głośniki

Liczne możliwości

podłączeń innych

urządzeń (poprzez HDMI, USB, VGA, LAN, AV itp.)

Wszystko w jednym (all-in-one)

Do 10 punktów dotyku

w tym samym czasie.

Możliwość pracy przy użyciu 10 punktów dotyku pozwala na obsługę monitora przez wiele osób jednocześnie. Wiele punktów dotyku umożliwia również wygodne obracanie lub powiększanie obrazów w taki sam sposób jak na tablecie lub smartfonie.

 

Ponieważ na rynku pojawiają się produkty proponujące obsługę absurdalnie większej liczby dotyków (nawet do 20 osób korzystających naraz). Niepraktyczność tak wysokiego parametru jest oczywista dla każdego nauczyciela. Wystarczy wyobrazić sobie 20 uczniów rysujących w tym samym czasie przy ok. 1,5 m szerokim monitorze, aby zdać sobie sprawę, iż 10 punktów dotyku jest w zupełności wystarczające. Wielu ekspertów wskazuje, iż celem wprowadzania tak absurdalnych parametrów jest próba zablokowania wyboru najkorzystniejszych rozwiązań dla szkoły.

Świetne oprogramowanie w komplecie

Intuicyjne i rozbudowane oprogramowanie do tablic interaktywnych i monitorów dotykowych marki IQ jest wykorzystywane i polecane przez tysiące nauczycieli. Stanowi idealne uzupełnienie obu typów produktów.

Uchwyt naścienny VESA gratis!

Wraz z monitorem dotykowym IQ Touch otrzymują Państwo uchwyt naścienny w standardzie VESA , dzięki czemu możliwa będzie szybka i bezpieczna instalacja ekranu na ścianie.

Rewelacyjny stosunek jakości do ceny.

Jako bezpośredni dostawca i wyłączny dystrybutor sprzętu marki IQ Board oraz IQ Touch na Polskę jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowe ceny za produkty z najwyższej półki.

 

Ceny zależne są od wielkości monitora oraz wariantu instalacji dodatkowego komputera (podstawowa wersja zawiera zintegrowany system Android).

 

SPECJALNA PROMOCJA DLA SZKÓŁ Z PROJEKTU "AKTYWNA TABLICA"

 

Przy zamówieniu 2 interaktywnych monitorów dotykowych za 17 500 zł, szkoła otrzymuje bon na zakup LAPTOPA. Szczegóły telefonicznie: 71-71-70-803 lub 519-050-995

 

+ koszt wysyłki

Cena z bonem

LIBRUS

Synergia

ZOBACZ WYCENY SPRZĘTU DLA SZKOŁY

SPEŁNIAJĄCE WYMOGI PROJEKTU "AKTYWNA TABLICA"

Zadbaj o niższe koszty serwisu pogwarancyjnego

Bezpłatne aktualizacje oprogramowania

Wiele szkół wybierając niektóre znane marki tablic i monitorów, padło ofiarą niedoszacowanych kosztów, związanych z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty w postaci rocznego abonamentu za dostęp do oprogramowania lub jego aktualizacji.

 

Oprogramowanie do tablic interaktywnych IQ Board może być wykorzystywane w monitorach dotykowych IQ Touch, a jego aktualizacje są bezpłatne.

Najlepszy na rynku kontrast 5000:1

Monitor IQ Touch zapewnia najwyższy kontrast, a tym samym jakość wyświetlanego obrazu. Prezentowane filmy, zdjęcia i materiały edukacyjne są wyjątkowo czytelne dzięki efektowi tzw. "głębokiej czerni".

Monitor z Androidem

i dostępem do Google Play

Interaktywny monitor dotykowy IQ Touch nawet w podstawowej wersji (bez OPS) posiada zintegrowany minikomputer z zainstalowanym popularnym systemem Android, którego znamy z tabletów i telefonów. Umożliwia to wygodne korzystanie z monitora interaktywnego nawet bez podłączonego komputera.

 

Monitory dotykowe posiadające innowacyjny, sprzętowy moduł serwisowy (najczęściej zainstalowany i wyjmowany w postaci“skrzyneczki” z boku monitora) umożliwiają ich szybką obsługę techniczną, bez konieczności demontażu całego, ciężkiego monitora (i ewentualnego wysyłania go do kosztownego serwisu producenta po okresie gwarancji). Pozwala to również na serwisowanie bez zakłócania normalnej pracy szkoły (serwis można wykonać nawet podczas szkolnej przerwy).

 

Warto zastanowić się już teraz nad serwisem urządzeń zakupionych w projekcie “Aktywna tablica” po okresie gwarancji. Czy szkoły będą w stanie udźwignąć finansowy ciężar pogwarancyjnego serwisu producenta? Sprzętowy moduł serwisowy, to również niższe koszty obsługi technicznej.

 

 

Liczne funkcjonalności oprogramowania

IQ Interactive Education Platform

 • Oprogramowanie w języku polskim
 • Bogata biblioteka zasobów
 • Rozpoznawanie pisma
 • Funkcja czytania treści
 • Rozpoznawanie gestów
 • Praca obiektowa
 • Panel narzędziowy
 • Backup lekcji (autozapis)
 • Nagrywanie lekcji z audio
 • Tryb tablicy i komputera
 • Praca w trybie konferencji
 • Narzędzia matematyczne
 • Integracja z wizualizerami
 • i dużo więcej...

Tylko solidne wykonanie przetrwa w warunkach szkolnych

Wiele monitorów z czarnymi, plastikowymi ramkami, nie są przygotowane do pracy w warunkach szkolnych. Wraz z projektem "Aktywna tablica" na rynku pojawiło się wiele niesprawdzonych interaktywnych monitorów dotykowych, których konstrukcja została zaczerpnięta z domowych telewizorów. Wdrożenie niedostosowanych do warunków szkolnych rozwiązań niesie ryzyko ich uszkodzenia w trakcie trwania standardowej przerwy szkolnej.

 

Metalowa, solidna, trwała, a jednocześnie wyjątkowo estetyczna konstrukcja ramy monitora dotykowego IQ Touch to najlepsze rozwiązanie nie tylko dla szkół podstawowych. Monitory IQ Touch były jednymi z najpopularniejszych rozwiązań wybieranych w pierwszej edycji rządowego projektu "Aktywna tablica"

Zadzwoń: 519-050-995,  71-71-70-803

Pomagamy i doradzamy.

Zadzwoń: 71-71-70-803

Lp.

Parametr wymagany

1

Wielkość monitora: min. 65” (format obrazu 16:9),

Powierzchnia ekranu zabezpieczona szkłem hartowanym, matryca matowa lub z powłoką antyrefleksyjną.

2

Rozdzielczość monitora: min. 3840 x 2160 (4K)

3

Jasność matrycy: min. 400 cd / m2, kontrast: min. 5000:1, czas reakcji matrycy (typowy): max 5 ms

4

Żywotność podświetlenia matrycy: min. 50000 godzin.

5

Głośniki: min. 2 x 10W

6

Wejścia: min. 2 x HDMI, min. 1 x VGA, min. 1 x audio, min. 2 x USB

7

Wyjścia: min. 1 x VGA, min. 1 x wyjście słuchawkowe, min. 1 x SPDIF

8

Wbudowany system operacyjny monitora: min. Android 5.0, min. 4-rdzeniowy procesor, min. 2 GB RAM, min. 4 GB wbudowanej pamięci, obsługa sieci bezprzewodowej Wi-Fi (zewnętrzna antena), dotykowy interfejs OSD w języku polskim, funkcja notowania na ekranie na każdym obrazie (z każdego źródła) i zapisanie w celu późniejszego wyświetlenia, możliwość korzystania z monitora jako białej tablicy bez potrzeby włączania komputera OPS lub zewnętrznego.

9

Slot na wewnętrzny komputer Open Pluggable Specification (OPS).

10

Monitor umożliwia podłączenie zewnętrznego komputera użytkownika (niezależnego od OPS) wraz z pełną obsługą dotyku (min. dla systemów MS Windows 7/8/10).

11

Gwarancja na monitor i OPS min. 2 lata

Możliwość wymiany/zdemontowania głównego modułu elektroniki monitora (płyta główna wraz ze wszystkimi wejściami/wyjściami oraz zasilaczem) bez konieczności demontażu monitora ze ściany, a także bez użycia narzędzi.

12

Obsługa min. dziesięciu jednoczesnych dotknięć umożliwia pracę kilku użytkowników na raz z materiałem interaktywnym na monitorze wykorzystując dołączone pisaki, inne przedmioty lub swoje palce do pisania i do wykonywania gestów. Dokładność dotyku min. 1 mm.

13

Rozpoznawanie gestów wielodotyku: dotknięcie obiektu w dwóch punktach i obracanie punktów dotyku wokół środka – obracanie obiektu, dotknięcie obiektu w dwóch punktach i oddalanie lub przybliżanie punktów dotyku – zwiększanie i zmniejszanie obiektu.

14

Możliwość obsługi monitora pilotem oraz z panelu przycisków (możliwość zablokowania działania przycisków kodem PIN)

15

W komplecie zestaw montażowy na ścianę w standardzie VESA, okablowanie zasilające i sygnałowe.

16

W cenie zawarta dostawa, montaż oraz szkolenie z obsługi urządzenia oraz oprogramowania do niego dołączonego.

17

Autoryzowany przez Producenta serwis na ternie Polski.

Producent urządzenia posiada certyfikat ISO 9001.

Urządzenie posiada deklarację CE.

18

Oprogramowanie producenta monitora w polskiej wersji językowej.

Współpraca z systemami operacyjnymi: min. MS Windows 7/8/10.

Bezpłatna  aktualizacja oprogramowania przez okres min. 5 lat.

a)

Organizacja okna programu na wzór popularnych programów do edycji tekstu, arkuszy kalkulacyjnych itp. Pasek menu tekstowego, pasek narzędzi w postaci ikon, pasek tytułu okna, ikony minimalizuj, maksymalizuj i zamknij okno, paski przewijania poziomego i pionowego dla menu narzędziowych oraz obszar roboczy okna.

b)

Formatowanie wpisanego lub wklejonego tekstu.

Możliwość wstawiania pól tekstowych oraz rozpoznawanie pisma odręcznego w języku polskim.

Wstawianie tabel i ich formatowanie (zmiana wielkości komórek, tła komórek, zmiana linii tabeli itp.). Narzędzie rysowania linii i gotowych tabeli.

c)

Wstawianie obiektów z wewnętrznej bazy programu obsługującego monitor (np. Obrazów, animacji, gotowych szablonów, obiektów flash).

Wbudowana w oprogramowanie baza obiektów, przynajmniej 1000 obiektów edukacyjnych z zakresu różnych przedmiotów szkolnych.

Regulacja stopnia przeźroczystości obiektów.

d)

Wypełnianie zamkniętych kształtów kolorem, gradientem, wzorem i wybranym plikiem graficznym. Grupowanie i rozgrupowywanie obiektów graficznych. Obracanie, przesuwanie i zmiana rozmiaru obiektów, notatek.

e)

Możliwość dodawania nowych slajdów, usuwania i edycji kolejności slajdów.

Porządkowanie kolejności stron poprzez mechanizm przeciągnij i upuść.

Przenoszenie poprzez mechanizm przeciągnij i upuść obiektów miedzy stronami w oprogramowaniu monitora.               

f)

Modyfikowanie zawartej w oprogramowaniu monitora bazy obiektów poprzez dodawanie własnych obiektów oraz porządkowanie ich w drzewiastej strukturze katalogów i podkatalogów.

Proste wstawianie zewnętrznych plików graficznych zapisanych w innych aplikacjach poprzez mechanizm przeciągnij i upuść pomiędzy oknem z zawartością katalogu eksploratora Windows i oknem programu dostarczanego wraz z monitorem.

g)

Generator ćwiczeń wykorzystujący obiekty umieszczone na slajdzie, które po umieszczeniu jednego na drugim mogą zachowywać się z zaprogramowany, różny sposób, co pozwala na tworzenie gier lub ćwiczeń interaktywnych.

h)

Importowanie i eksportowanie materiałów powstałych na monitorze w czasie zajęć (notatek, obiektów) w formacie pliku IWB.

Możliwość eksportu prezentacji/lekcji do pliku pdf.

i)

Wykonywanie notatek przy pomocy monitora w plikach popularnych aplikacji (przynamniej: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint). Możliwość przekształcenia notatek odręcznych na tekst maszynowy i wstawienia ich do plików w/w programów.

j)

Pomiarowe narzędzia matematyczne: linijka, kątomierz, ekierka, cyrkiel. Możliwość powiększania długości linijki bez zmiany skali. Rysowanie linii przy narzędziach linijka, ekierka i kątomierz. Narzędzie do rysowania wielokątów od trójkąta do pięciokąta.

Funkcja wymiarowania boków oraz kątów figur płaskich dostępna za pomocą jednego przycisku lub kilku kliknięć.

k)

Automatyczna optymalizacja wielkości wstawianych plików graficznych, co umożliwia szybsze i łatwiejsze przekazywanie materiałów edukacyjnych przez sieć itp. Pocztą elektroniczną, na stronach WWW itp.

l)

Pióro kreatywne – narzędzie umożliwiające pisanie i rysowane dowolnymi kształtami (itp. gwiazdki, kwiatki itp.). Użytkownik może dostosować pióro kreatywne do swoich potrzeb poprzez wybranie dowolnego kształtu, który jest obiektem znajdującym się na slajdzie lub plikiem graficznym.

m)

Rozpoznawanie pisma odręcznego z przetwarzaniem na tekst maszynowy.

n)

Użytkownik ma możliwość ustawienia, aby ślad atramentu piór stopniowo bladł, aż do całkowitego zniknięcia. Można regulować czas po jakim ślad atramentu zaczyna znikać.

o)

Możliwość przyporządkowania skrótów internetowych do obiektów, aby odnosiły do stron internetowych i automatycznie otwieranie ich w domyślnej dla systemu operacyjnego przeglądarce.

p)

Tryb przeźroczystości umożliwiający nanoszenie notatek na dowolnej aplikacji, pulpicie.

W przypadku programów do odtwarzania filmów użytkownik może rysować i pisać po filmie bez jego zatrzymywania i bez ingerowania w możliwość sterowania jego odtwarzaniem (itp.: pauza, przewijanie, ponowne odtwarzanie).

r)

Zabezpieczenie tworzonego dokumentu przed jego utratą poprzez automatyczne zapisywanie go o wybrany interwał czasu.

s)

Zapisywanie wszystkich czynności ekranowych w postaci sygnału wideo plus dźwięk z mikrofonu.

t)

Możliwość umieszczenia na pasku narzędziowym skrótów do innych programów, folderów, stron www itp.

u)

Personalizacja paska narzędzi indywidualnie dla każdego nauczyciela poprzez zapisanie spersonalizowanych ustawień pod profilami nauczycieli.

w)

Praca w trybie konferencji (przesyłanie obrazu i dźwięku) z innymi monitorami lub tablicami interaktywnymi w sieci lokalnej.

19

W komplecie z oprogramowaniem musi być zapewniony (min. przez okres 3 lat) dostęp do instrukcji obsługi monitora i jego oprogramowania w postaci platformy e-learningowej on-line – należy wskazać adres WWW do instrukcji w ofercie.

Wymagania jakie musi spełniać instrukcja on-line:

- logowanie do Platformy e-learning poprzedzone jest procesem rejestracji użytkownika oraz akceptacji przez niego warunków licencji określającej warunki korzystania z materiałów zamieszczonych na Platformie;

- dostęp do interfejsu WWW powinien być możliwy jedynie dla uwierzytelnionych poprawnie użytkowników;

- platforma wdrożeń e-learning daje możliwość przerwania i zapisania rezultatów nauki w dowolnym momencie użytkowania;

- wszystkie materiały zawarte na platformie wdrożeniowej będzie można eksportować zgodnie z standardem SCORM w minimalnej wersji 1.2

- platforma wdrożeń e-learning umożliwi przeprowadzenie egzaminu teoretycznego  dotyczącego przedstawionego zakresu materiału;

- instrukcja wykorzystania tablic/monitorów interaktywnych i ich oprogramowania w procesie dydaktycznym w wersji online  powinna obejmować minimum 10 godzin dydaktycznych (jedna godzina dydaktyczna 45 minut);

- każdy temat/godzina dydaktyczna musi zawierać przynajmniej jeden film instruktażowy;

- instrukcja powinna składać się z części teoretycznej i części pozwalającej zweryfikować użytkownikowi systemu poziom opanowania wiedzy dotyczącej wykorzystania tablic i monitorów interaktywnych oraz ich oprogramowania;

- instrukcja w wersji online powinna zawierać filmy instruktażowe w języku polskim (odpowiednio do tematyki), minimalna rozdzielczość filmu instruktażowego Full HD tj. format 1920x1080 pikseli, filmy instruktażowe powinny stanowić część instrukcji wykorzystania oprogramowania (łącznie dla wszystkich tematów minimum 3 godziny zegarowe materiału filmowego).

- treści, które powinny być uwzględnione w materiałach instrukcji: podstawowe informacje (instalacja i uruchomienie programu, wygląd interfejsu, podstawowe elementy sterujące programem, sporządzanie notatek, rysunków, przekształcanie notatek z pisma odręcznego do pisma maszynowego, otwierani i zapisywanie treści, wyświetlanie notatek, różne sposoby prezentacji treści, zapisywanie i nadpisywanie plików, pobieranie zasobów na dysk twardy komputera, modyfikacja ćwiczeń i treści w pobranych plikach, wyświetlanie filmów, prezentowanie treści dydaktycznych z sieci Internet, jak wyszukiwać treści dydaktyczne na tablicę interaktywną w Internecie), praca na obiektach (obiekty na stronie programu, dodawanie obiektów na stronę, sposoby modyfikacji właściwości obiektów, animowanie obiektów, łączenie obiektów w grupy, blokowanie obiektów na slajdzie), tworzenie ćwiczeń (przykłady i rodzaje ćwiczeń, modyfikacja gotowych ćwiczeń, tworzenie etykiet do ćwiczeń, tworzenie odnośników w ćwiczeniach, blokowanie obiektów w ćwiczeniu), praca z galerią (galeria i jej funkcje oraz możliwości, wyszukiwanie obiektów w galerii, umieszczanie własnych obiektów w galerii, przykłady narzędzi usprawniających przeprowadzenie lekcji dostępnych w galerii), przekazywanie materiałów z lekcji uczniom (eksportowanie plików do innych formatów, wysyłanie plików na adresy uczniów bezpośrednio z programu, eksport do plików PDF).

Ponadto dla każdego użytkownika w szkole musi być zapewniony dostęp (min. przez 3 lata) do bazy zasobów on-line (w tym co najmniej filmy i animacje – min. 2000, gotowe scenariusze lekcji - min. 2000, prezentacje – min. 2000 z różnych dziedzin nauki).

KONTAKT

 

Pomagamy w doborze i instalacjach sprzętu multimedialno-interaktywnego oraz komputerowego w szkołach od ponad 10 lat. Tysiące zadowolonych Klientów to nasza najlepsza wizytówka. Ponad 7000 tablic i monitorów dostarczonych w ostatnich 5 latach. Gwarancja bardzo dobrej jakości produktów, instalacji i wsparcia.

Zapraszamy do współpracy.

 

Zadzwoń: 71-71-70-803  lub  tel. kom. 519-050-995 

email: kontakt@aktywna-tablica.pl


Dreamtec Sp. z o.o. 
pl. Strzelecki 20, 50-224 Wrocław

 

 

 


 

 

 

 

KOSZTY WYSYŁKI

 

Koszty wysyłki zależą od ilości i wielkości zamówionego towaru. Projektor +20zł, Tablica +120zł, Monitor dotykowy: + 250zł, Pracownia językowa: +20zł, Zestaw interaktywny PREMIUM: + 350zł

 

INSTALACJA I MONTAŻ

 

Istnieje możliwość wykupienia usługi instalacji zamówionego sprzętu. Cena ustalana indywidualnie.

 

BON RABATOWY

 

Jeżeli posiadasz ważny bon rabatowy, pamiętaj o podaniu nam znajdującego się na nim kodu rabatowego. Możesz w ten sposób zaoszczędzić nawet do 3000 zł!

Sprawdzony dostawca tablic i monitorów interaktywnych