Cyfrowa pracownia językowa

Cyfrowa pracownia językowa pozwala nagrywać na raz wszystkich uczniów

z poziomu komputera.

Znajomość języka obcego jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna. Dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie uczniów w tym zakresie. Wiadomym jest, że najlepszą metodą nauki jest słuchanie i mówienie w danym języku. Do tego przydatne są pracownie językowe.

Jedyna w pełni cyfrowa pracownia językowa opracowana w Polsce.

Pracownie językowe stosuje się w szkołach od wielu lat. Jednak w większości przypadków są to rozwiązania analogowe – wymagające skomplikowanej instalacji, a ich obsługa jest bardzo niewygodna. Same analogowe urządzenia są awaryjne i podatne na zakłócenia. Znane są też pracownie, określane mianem cyfrowych, które w rzeczywistości są rozwiązaniami cyfrowo-analogowymi (połączenia między uczniami a stanowiskiem nauczyciela odbywają się po kablu analogowym-słuchawkowym podłączonym do jednostki centralnej). Takie rozwiązania są jednak obarczone wadami analogowych (słabsza jakość dźwięku, problemy elastycznym zarządzaniem pracownią, nagrywaniem itp.). Proponowana pracownia OMNNEO jest jedyną polską, w pełni cyfrową (połączoną kablem cyfrowym), pracownią językową.

Nagrywanie wszystkich uczniów indywidualnie
w tym samym czasie.

Tylko pracownia OMNNEO zapewnia możliwość nagrywania dźwięku ze wszystkich stanowisk, każdego ucznia indywidualnie.

 

Pozwala np. na przeprowadzenie zadania sprawdzającego wymowę poszczególnych uczniów w tym samym czasie i odsłuchanie ich później indywidualnie. Nagrania zagrywane są na dysku twardym komputera za pomocą łatwego w użyciu programu stanowiącego część pracowni językowej.

Łatwa instalacja, wystarczą tradycyjne meble.

2 godziny wystarczą, by dzięki OMNNEO każda sala mogła stać się pełni cyfrową pracownią językową.

 

Moduły uczniowskie, do których podłączane są dwie pary słuchawek (dla dwóch uczniów) łączone są kablem LAN (takim samym jak kabel do podłączania internetu).

 

Dla wygody użytkowania wystarczy tylko przymocować (przykręcić) moduły np. pod blatem stołów uczniowskich. Instalacja jest prosta dzięki łączeniu szeregowemu (każdy następny moduł podłączamy do poprzedniego), w przeciwieństwie do połączenia stosowanego w innych rozwiązaniach w tzw. topologi gwiazdy, gdzie każde słuchawki muszą być bezpośrednio (kablem słuchawkowym, analogowym) podpięte do centralnej jednostki.

Modułowość, czyli łatwa rozbudowa pracowni.

Jeśli rozpoczęliśmy uruchomienie pracowni językowej z np. 8 stanowiskami, a w międzyczasie postanowiliśmy zwiększyć liczbę stanowisk o 2, 4, 6 czy nawet 16 wystarczy podłączyć kolejne moduły uczniowskie do istniejącej instalacji.

 

Najdłuższa gwarancja na rynku (6 lat).

Rozwiązanie OMNNEO nie wymaga dużych, skomplikowanych jednostek centralnych, dlatego żywotność i bezawaryjność całego systemu jest bardzo duża. Na dowód tego producent zapewnia, aż 6 lat gwarancji.

 

Warto zauważyć, że pracownie językowe OMNNEO zostały docenione również poza granicami Polski.

 

OMNNEO to jedyny producent na polskim rynku, który w standardzie zapewnia tak długą gwarancję.

Wygodne zarządzanie stanowiskami z poziomu komputera.

Słuchawki podłączone są do modułów uczniowskich, te zaś spięte kablem cyfrowym, podłączone są za pośrednictwem modułu głównego do komputera. To właśnie na komputerze, za pomocą specjalnego oprogramowania nauczyciel może w wygodny sposób prowadzić lekcje. To tutaj zarządza podziałem na podgrupy, włącza nagrywanie na poszczególnych kanałach (stanowiskach), monitoruje konwersacje uczniów itp.

Imię i nazwisko
Nazwa szkoły
Miejscowość
Telefon kontaktowy
Twój e-mail
Funkcja
KOD RABATOWY
PROSZĘ O KONTAKT
PROSZĘ O KONTAKT
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

od       9499 zł

8499 zł

ZAMÓWIENIE

Cyfrowa pracowania językowa

Skalowalne, prawdziwie cyfrowe rozwiązanie.

Proste oprogramowanie, dużo możliwości.

Centrum zarządzania pracownią znajduje się na komputerze nauczyciela/lektora. To z tego miejsca można kierować pracą słuchaczy oraz prezentować materiały dydaktyczne. Interfejs aplikacji dostosowany jest także do monitorów dotykowych.

 

Aplikacja służy do prowadzenia zajęć językowych, których podstawą jest prowadzenie konwersacji uczniów oraz praca ze źródłami dźwięku pochodzącymi z różnych wydawnictw językowych. System ma możliwość deaktywowania nieobsadzonych (np. dla nieobecnych uczniów/słuchaczy) stanowisk na czas zajęć – wówczas stanowiska nie biorą udziału w procesie przydzielania zadań – podziału na grupy etc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W aplikację wbudowany jest cyfrowy rejestrator dźwięków, który umożliwia rejestrowanie do 24 ścieżek dźwiękowych jednocześnie (zapis wszystkich uczniów do jednego pliku oraz zapis określonych grup uczniów lub każdego indywidualnie do kilku/wielu niezależnych plików w popularnym formacie WAV lub MP3 na komputerze nauczyciela, nadających się do późniejszej obróbki lub analizy). Istnieje również możliwość zapisu wykładu lektora/nauczyciela oraz konwersacji na forum całej grupy/klasy.

 

Wbudowany w aplikację timer (konfigurowalny licznik czasu z możliwością zatrzymania/pauzy) umożliwia przeprowadzanie ćwiczeń na czas. Kreowanie dowolnych grup (konwersacje dwu- i wieloosobowe) utworzonych z dowolnych obecnych uczniów z opcją dołączenia lub podsłuchu nauczyciela, konwersacje na forum klasy „z” i „bez” nauczyciela, a także dołączenie lub jedynie podsłuch nauczyciela dla grupy konwersacyjnej lub tylko dla wybranego ucznia – to wszystko jest możliwe tylko w Omnneo®D.


System umożliwia różne tryby czytania (np. jeden do wszystkich i każdy indywidualnie dla siebie) z możliwością nagrywania wszystkich czytających do indywidualnych plików na komputerze nauczyciela. Sprawdzian czytania można przeprowadzić dla wszystkich w jednym czasie! Ponadto nauczyciel ma możliwość podsłuchu lub dołączenia do dowolnego ucznia w trybie czytania indywidualnego.


Aplikacja umożliwia odsłuch dowolnego źródła i nauczyciela/lektora jednocześnie dla wszystkich uczniów lub grup oraz odsłuch dwóch dowolnych, niezależnych źródeł jednocześnie – indywidualnie dla każdego z uczniów w trybie konwersacji dwuosobowej, np. jeden uczestnik każdej grupy konwersacyjnej słucha materiału z komputera nauczyciela wraz z jego uwagami/komentarzem, a drugi słucha materiału z radioodtwarzacza. Ponadto nauczyciel ma możliwość odsłuchu dowolnego źródła dźwięku bez udziału uczniów (np. w trakcie konwersacji lub czytania, w celu przygotowania materiału na dalszą cześć zajęć), a w przypadku opcjonalnego rozszerzenia wejść aktywnych w module głównym z 2 do 4, również w czasie odtwarzania dwóch innych źródeł uczniom.

Stanowiska uczniowskie

Stanowisko nauczyciela

Cyfrowe laboratoria językowe OMNNEO, nie wymagają zakupu wielu komputerów, specjalnych mebli, są łatwe w instalacji w każdej sali oraz z dowolnymi, tradycyjnymi meblami szkolnymi, a ich obsługa jest wyjątkowo łatwa. Ponadto pracowanie zostały stworzone w Polsce, są rozwijane w Polsce oraz są objęte gwarancją Producenta przez 72 miesiące! Tak, to nie pomyłka, 6 lat gwarancji!

Możliwość zakupu mebli do pracowni językowej (niewymagane).

+ koszt wysyłki

Cena z bonem

LIBRUS

Synergia

Zadzwoń: 519-050-995,  71-71-70-803

Pomagamy i doradzamy.

Zadzwoń: 71-71-70-803

KONTAKT

 

Pomagamy w doborze i instalacjach sprzętu multimedialno-interaktywnego oraz komputerowego w szkołach od ponad 10 lat. Tysiące zadowolonych Klientów to nasza najlepsza wizytówka. Ponad 7000 tablic i monitorów dostarczonych w ostatnich 5 latach. Gwarancja bardzo dobrej jakości produktów, instalacji i wsparcia.

Zapraszamy do współpracy.

 

Zadzwoń: 71-71-70-803  lub  tel. kom. 519-050-995 

email: kontakt@aktywna-tablica.pl


Dreamtec Sp. z o.o. 
pl. Strzelecki 20, 50-224 Wrocław

 

 

 


 

 

 

 

KOSZTY WYSYŁKI

 

Koszty wysyłki zależą od ilości i wielkości zamówionego towaru. Projektor +20zł, Tablica +120zł, Monitor dotykowy: + 250zł, Pracownia językowa: +20zł, Zestaw interaktywny PREMIUM: + 350zł

 

INSTALACJA I MONTAŻ

 

Istnieje możliwość wykupienia usługi instalacji zamówionego sprzętu. Cena ustalana indywidualnie.

 

BON RABATOWY

 

Jeżeli posiadasz ważny bon rabatowy, pamiętaj o podaniu nam znajdującego się na nim kodu rabatowego. Możesz w ten sposób zaoszczędzić nawet do 3000 zł!

Sprawdzony dostawca tablic i monitorów interaktywnych