Specjalny projektor do tablic

Najwyższy poziom bezawaryjności

wśród projektorów

dla edukacji.

Optoma X320UST to specjalny projektor rekomendowany dla szkół. Wysoka jakość obrazu, jeden z najwyższych na rynku edukacyjnym poziomów bezawaryjności, sprawdzony i wyspecjalizowany w projektorach producent, odporność na warunki szkolne to gwarancja dobrego wyboru.

Wysoka jakość w przystępnej cenie.

PARAMETRY TECHNICZNE

Wysoka jakość obrazu.

Jako jedna z pierwszych firm dostarczających i tworzących nowoczesne technologie dla edukacji w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie poparte licznymi referencjami, rekomendujemy tablicę interaktywną IQ Board jako najlepsze rozwiązanie dla szkół. W bardzo korzystnej cenie otrzymują Państwo solidną tablicę interaktywną z bardzo dobrym oprogramowaniem.

 

Praca z projektorem Optoma X320UST to czysta przyjemność. Wysoka jasność i kontrast (20000:1), technologia BrilliantColor oraz utrzymanie ostrości obrazu na całej wysokości wyświetlanego ekranu (ostrość zachowana jest zarówno na środku ekranu, jak i na krawędziach) pozwala na komfortową pracę podczas zajęć. Projektor musi dokładnie i ładnie wyświetlać materiały, tak staranie przygotowane przez Twoich nauczycieli.

Bezawaryjność.

2999 zł

2199 zł

Cena z bonem

Librus

ZAMAWIAM

Sprawdzeni i wieloletni dostawcy sprzętu polecają ten projektor z uwagi na jego bezawaryjność. Z doświadczeń wynika, że projektor ten cechuje się jednym z najwyższym wskaźnikiem bezawaryjności.

 

Oznacza to, że szkoły decydując się na ten projektor nie muszą ponosić w przyszłości dużych, dodatkowych kosztów użytkowania.

 

Użycie technologii DLP ogranicza liczbę elementów wymienialnych tylko do lampy (nie ma wiatraczków, mechanicznych elementów chłodzących, co ogranicza liczbę potencjalnych usterek)

Przygotowany do pracy w szkole.

Naturalnym zjawiskiem w szkole jest występowanie pyłu i kurzu. To właśnie one często powodują awarie sprzętów, szczególnie elementów mechanicznych (wentylatory itp.). Projektor Optoma X320UST jest na nie przygotowany. Dzięki zastosowaniu technologii pracy DLP nie wymaga wentylatorów, ani filtrów co wydłuża jego żywotność, pozwalając na spore oszczędności kosztów jego użytkowania.

Wyspecjalizowany

i sprawdzony producent.

Producent projektorów Optoma, to wieloletni i sprawdzony dostawca projektorów wysokiej jakości. To właśnie projektory stały się produktem, na którym skupił całą swoją energię. Dzięki tej specjalizacji osiągnął wysokie wyniki w jakości swoich towarów. Dzięki temu, szkoła wybierając projektory Optoma otrzymuje w korzystnej cenie, wyjątkowo dobry, niemal bezawaryjny sprzęt.

Długa żywotność lampy.

Producent podaje aż 6000 godzin pracy lampy jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii ECO+. Jednym z jej elementów jest automatyczny strażnik wyłączania projektora, jeśli nie dociera do niego sygnał z komputera.

Bezpieczeństwo.

Projektor posiada podwójne zabezpieczenie: sprzętowe - możliwość zainstalowania opaski zabezpieczającej (Kensington™ Lock) w celu uniemożliwienia fizycznego odinstalowania sprzętu, jak również zabezpieczenie programowe - możliwość zabezpieczenia projektora własnym PINem wraz z blokadą sterowania projektorem bezpośrednio poziomu przycisków znajdujących się na projektorze (umożliwienie sterowania, włączania tylko za pomocą pilota).

Obraz

o przekątnej

80"

0,5 m

Projektory tzw. ultrakrótkoogniskowe pozwalają na wyświetlanie dużego obrazu z bliskiej odległości. Jest to szczególnie istotne przy tablicach interaktywnych, przy których osoba stojąca blisko tablicy nie rzuca cienia na tablicę, zapewniając komfort pracy.

Lp.

Parametr obowiązkowy

1

Technologia DLP

2

Jasność min. 4000 ANSI

3

Kontrast              min. 20000:1

4

Rozdzielczość natywna min. XGA 1024 x 768 (wymagany format 4:3)

Projektor musi umożliwić wyświetlenie obrazu 80” z odległości nie większej niż 55 cm

5

Kompatybilne rozdzielczości UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA

6

Waga urządzenia              max 5 kg

7

Poziomu szumu                max 28 dB (w trybie ekologicznym)

8

Żywotność lampy min. 3000 godzin (w trybie maksymalnej jasności), min. 6000 godzin (w trybie oszczędnym)

9

Złącza: min. 2 x HDMI (1.4a z obsługą 3D), min. 2 x VGA (YPbPr/RGB), min. 2 x Audio In 3.5mm oraz 1 x Audio Out 3.5mm, RJ45, RS232 (zdalne zarządzanie), USB, wejście mikrofonowe

10

Głośnik min. 16W

11

Moc lampy max 260W, maksymalny pobór mocy w trybie najjaśniejszym max 310W

12

Korekcja trapezu              min. ± 15 stopni w pionie

13

Zabezpieczenia projektora: Kensington Lock, zabezpieczenie hasłem

14

Menu projektora w języku polskim

15

Gwarancja projektor: min. 36 miesięcy; lampa: min. 12 miesięcy lub 1000 godzin (w zależności co nastąpi pierwsze).

Wymagana jest polska gwarancja producenta, potwierdzona pismem autoryzowanego przedstawiciela producenta na terenie Polski, że produkt objęty jest polską gwarancją.

16

Inne wymagania: wsparcie technologii 3D, zużycie energii w trybie czuwania poniżej 1W, bez-filtrowa konstrukcja projektora (brak konieczności wymiany elementów eksploatacyjnych innych niż lampa), dostępność materiałów eksploatacyjnych przez okres co najmniej przez okres 60 miesięcy od daty dostawy – potwierdzone przez Producenta

17

Fabryczny uchwyt ścienny do projektora producenta projektora, dedykowane do zaoferowanego projektora lub uniwersalne, umożliwiające regulację projektora odpowiednio do tablicy (uzyskanie obrazu o przekątnej 80 cali), uchwyt musi zapewniać zarządzanie koniecznym okablowaniem, musi zapewniać możliwość montażu projektora o wadze do 15 kg. Waga uchwytu max 6,5 kg. Uchwyt musi umożliwiać regulację pochylenia projektora na boki, do przodu i do tyłu a także obracanie w osi pionowej (z możliwością precyzyjnej regulacji pokrętłami lub śrubami).

18

Wymagane okablowanie: przedłużacz zasilania (min. 5 metra) oraz kabel sygnałowy HDMI (min. 10 metrów)

Zadzwoń: 71-71-70-803

Pomagamy i doradzamy.

Zadzwoń: 71-71-70-803

ZOBACZ WYCENY SPRZĘTU DLA SZKOŁY

SPEŁNIAJĄCE WYMOGI PROJEKTU "AKTYWNA TABLICA"

KONTAKT

 

Pomagamy w doborze i instalacjach sprzętu multimedialno-interaktywnego oraz komputerowego w szkołach od ponad 10 lat. Tysiące zadowolonych Klientów to nasza najlepsza wizytówka. Ponad 4000 tablic dostarczonych w ostatnich 3 latach. Gwarancja bardzo dobrej jakości produktów, instalacji i wsparcia.

Zapraszamy do współpracy.

 

Zadzwoń: 71-71-70-803  lub  tel. kom. 519-050-995 

email: kontakt@aktywna-tablica.pl


Dreamtec Sp. z o.o. 
pl. Strzelecki 20, 50-224 Wrocław