Zestaw interaktywny, naścienny

Ponad 4000 tablic
IQ Board zostało wdrożonych
w polskich szkołach

w ciągu ostatnich 3 lat

Rozwiązanie kompleksowe multi-medialno-interktywne, idealne dla każdej szkoły. Specjalne, estetyczne ramię mocowane do ściany, na którym zamocowany jest projektor zapewni optymalną wygodę pracy na tablicy interaktywnej. Ten zestaw jest obowiązkowy dla szkoły, która stawia na rozwój szkoły.

Wysoka jakość w przystępnej cenie.

PARAMETRY TECHNICZNE

Twórz własne zadania intaraktywne.

Jako jedna z pierwszych firm dostarczających i tworzących nowoczesne technologie dla edukacji w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie poparte licznymi referencjami, rekomendujemy do rządowego projektu "Aktywna tablica" tablicę interaktywną IQ Board oraz specjalny projektor Optoma X320UST wraz z uchwytem naściennym jako optymalne rozwiązanie dla szkół podstawowych.

 

Wykorzystaj bogatą bibliotekę zasobów lub stwórz własną lekcję interaktywną. Dzięki rozbudowanym narzędziom przygotowanie ciekawej, interaktywnej lekcji jeszcze nigdy nie było tak proste.

Bogate i intuicyjne oprogramowanie.

6135 zł

4935 zł

ZAMAWIAM

Oprogramowanie do tablicy IQ Board jest jednym z najlepszych na rynku. Proste i intuicyjne, ale posiadające jednocześnie bardzo dużo możliwości i funkcjonalności. Przejrzysty interfejs podzielony jest na kilka paneli. Panel zasobów - umożliwiający nam łatwy dostęp do biblioteki zasobów, naszych plików bądź wyszukiwarki internetowej. Panel narzędzi rysowniczych - w tym miejscu znajdziemy funkcje umożliwiające nam tworzenie rysunków, kształtów, funkcji, dodawania wykresów bądź tekstu. Jak również Panel mobilny, który może być umieszczony w dowolnym miejscu na tablicy.

Wygodna praca, szybkie działanie.

Wysoka responsywność pozwoli na wygodną pracę na tablicy. Za każdym razem kiedy będziemy pisać po tablicy, wirtualny pisak przemieszczać się będzie szybko i bardzo płynnie.

Największy obszar roboczy wśród tablic 80-cio calowych.

Korzystaj z pełnego, największego na rynku obszaru roboczego tablicy. Uczniowie siedzący z tyłu sali też zasługują na dobrą widoczność ekranu.

Kompatybilność z lekcjami różnych dostawców.

Tworzenie własnych lekcji to nie wszystko. Istnieje możliwość zaimportowania, wczytania lekcji przygotowanych w innych programach za pomocą standardu IWB. Można również wykorzystywać prezentacje przygotowane w PowerPoint lub innych programach.

Lekka, wytrzymała i smukła konstrukcja.

Solidne i eleganckie wykonanie dobrze sprawdza się i prezentuje w każdej sali lekcyjnej. Sprawdzona w warunkach szkolnych może być zainstalowana zarówno na stałych uchwytach naściennnych, ruchomych wysięgnikach lub konstrukcjach mobilnych.

Imię i nazwisko
Nazwa szkoły
Miejscowość
Telefon kontaktowy
Twój e-mail
Funkcja
KOD RABATOWY
PROSZĘ O KONTAKT
PROSZĘ O KONTAKT
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

6135 zł

4935 zł

ZAMÓWIENIE

Zestaw interaktywny,

naścienny

 

+ koszt wysyłki

Cena z bonem

LIBRUS

Synergia

Cena z bonem

LIBRUS

Synergia

ZOBACZ WYCENY SPRZĘTU DLA SZKOŁY

SPEŁNIAJĄCE WYMOGI PROJEKTU "AKTYWNA TABLICA"

Zadzwoń: 519-050-995,  71-71-70-803

Pomagamy i doradzamy.

Zadzwoń: 71-71-70-803

Lp.

Parametr wymagany

1

Efektywna powierzchnia tablicy (obszar interaktywny), na której można dokonywać notatek, sterować pracą komputera i wyświetlać obraz z projektora o przekątnej min. 80 cali / 203 cm), całkowity obszar aktywny z uwzględnieniem przycisków bocznych min. 83 cale, maksymalny zewnętrzny wymiar tablicy: 87,5 cala.

Powierzchnia aktywna obszaru roboczego tablicy interaktywnej odporna na uszkodzenia – materiał z którego wykonana jest powierzchnia robocza (czuła na dotyk) bez elementów elektronicznych.

2

Format tablicy i proporcje obrazu – 4:3 dla przekątnej 80 cali.

3

Powierzchnia tablicy magnetyczna (wykorzystanie magnesów do mocowania kartek do tablicy) oraz umożliwiająca pisanie pisakami sucho ścieralnymi.

4

Technologia – dotykowa (optyczna lub podczerwona).

Obsługa tablicy za pomocą załączonych pisaków i za pomocą palca.

5

Komunikacja i zasilanie tablicy z komputerem za pomocą przewodu USB (min. 7 metrów).

6

Boczna belka narzędziowa trwale nadrukowana na prawej i lewej stronie obszaru roboczego, aktywująca najczęściej używane funkcje oprogramowania tablicy (min. wybór kolorów, cofniecie i powtarzanie ostatnich czynności, zapis pliku, uruchamianie oprogramowania tablicy i wywołanie procesu kalibracji).

7

Gwarancja na tablicę min. 3 lata

8

Obsługa min. dziesięciu jednoczesnych dotknięć umożliwia pracę kilku użytkowników na raz z materiałem interaktywnym na tablicy wykorzystując dołączone pisaki, inne przedmioty lub swoje palce do pisania i do wykonywania gestów.

9

Rozpoznawanie gestów wielodotyku: dotknięcie obiektu w dwóch punktach i obracanie punktów dotyku wokół środka – obracanie obiektu, dotknięcie obiektu w dwóch punktach i oddalanie lub przybliżanie punktów dotyku – zwiększanie i zmniejszanie obiektu.

10

Autoryzowany przez Producenta serwis na ternie Polski.

Producent urządzenia musi posiadać certyfikat ISO 9001.

Urządzenie musi posiadać deklarację CE.

11

Wyposażenie opcjonalne: półka interaktywna pozwalająca na wybór koloru (min. 3 do wyboru) lub funkcji wymazywania a także kalibracji, poprzez wybranie odpowiedniego przycisku. Możliwość przypisania dowolnych funkcji do przycisków na półce (dla min. 2 przycisków).

12

W cenie zawarta musi być dostawa, montaż oraz szkolenie z obsługi urządzenia oraz oprogramowania do niego dołączonego.

13

Polska wersja językowa oprogramowania.

Współpraca z systemami operacyjnymi: min. MS Windows 7/8/10.

Bezpłatna  aktualizacja oprogramowania przez okres min. 5 lat.

Wraz z tablicą podręcznik użytkownika tablicy (w języku polskim).

a)

Organizacja okna programu na wzór popularnych programów do edycji tekstu, arkuszy kalkulacyjnych itp. pasek menu tekstowego, pasek narzędzi w postaci ikon, pasek tytułu okna, ikony minimalizuj, maksymalizuj i zamknij okno, paski przewijania poziomego i pionowego dla menu narzędziowych oraz obszar roboczy okna.

b)

Formatowanie wpisanego lub wklejonego tekstu.

Możliwość wstawiania pól tekstowych oraz rozpoznawanie pisma odręcznego w języku polskim.

Wstawianie tabel i ich formatowanie (zmiana wielkości komórek, tła komórek, zmiana linii tabeli itp.). Narzędzie rysowania linii i gotowych tabeli.

c)

Wstawianie obiektów z wewnętrznej bazy programu obsługującego tablicę (itp. obrazów, animacji, gotowych szablonów, obiektów flash).

Wbudowana w oprogramowanie baza obiektów, przynajmniej 1000 obiektów edukacyjnych z zakresu różnych przedmiotów szkolnych.

Regulacja stopnia przeźroczystości obiektów.

d)

Wypełnianie zamkniętych kształtów kolorem, gradientem, wzorem i wybranym plikiem graficznym. Grupowanie i rozgrupowywanie obiektów graficznych. Obracanie, przesuwanie i zmiana rozmiaru obiektów, notatek.

e)

Możliwość dodawania nowych slajdów, usuwania i edycji kolejności slajdów.

Porządkowanie kolejności stron poprzez mechanizm przeciągnij i upuść.

Przenoszenie poprzez mechanizm przeciągnij i upuść obiektów miedzy stronami w oprogramowaniu tablicy.                  

f)

Modyfikowanie zawartej w oprogramowaniu tablicy bazy obiektów poprzez dodawanie własnych obiektów oraz porządkowanie ich w drzewiastej strukturze katalogów i podkatalogów.

Proste wstawianie zewnętrznych plików graficznych zapisanych w innych aplikacjach poprzez mechanizm przeciągnij i upuść pomiędzy oknem z zawartością katalogu eksploratora Windows i oknem programu dostarczanego wraz z tablicą.

g)

Generator ćwiczeń wykorzystujący obiekty umieszczone na slajdzie, które po umieszczeniu jednego na drugim mogą zachowywać się z zaprogramowany, różny sposób, co pozwala na tworzenie gier lub ćwiczeń interaktywnych.

h)

Importowanie i eksportowanie materiałów powstałych na tablicy w czasie zajęć (notatek, obiektów) w formacie pliku IWB.

Możliwość eksportu prezentacji/lekcji do pliku pdf.

i)

Wykonywanie notatek przy pomocy monitora w plikach popularnych aplikacji (przynamniej: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint). Możliwość przekształcenia notatek odręcznych na tekst maszynowy i wstawienia ich do plików w/w programów.

j)

Pomiarowe narzędzia matematyczne: linijka, kątomierz, ekierka, cyrkiel. Możliwość powiększania długości linijki bez zmiany skali. Rysowanie linii przy narzędziach linijka, ekierka i kątomierz. Narzędzie do rysowania wielokątów od trójkąta do pięciokąta.

Funkcja wymiarowania boków oraz kątów figur płaskich dostępna za pomocą jednego przycisku lub kilku kliknięć.

k)

Automatyczna optymalizacja wielkości wstawianych plików graficznych, co umożliwia szybsze i łatwiejsze przekazywanie materiałów edukacyjnych przez sieć itp. pocztą elektroniczną, na stronach WWW itp.

l)

Pióro kreatywne – narzędzie umożliwiające pisanie i rysowane dowolnymi kształtami (itp. gwiazdki, kwiatki itp.). Użytkownik może dostosować pióro kreatywne do swoich potrzeb poprzez wybranie dowolnego kształtu, który jest obiektem znajdującym się na slajdzie lub plikiem graficznym.

m)

Rozpoznawanie pisma odręcznego z przetwarzaniem na tekst maszynowy.

n)

Użytkownik ma możliwość ustawienia, aby ślad atramentu piór stopniowo bladł, aż do całkowitego zniknięcia. Można regulować czas po jakim ślad atramentu zaczyna znikać.

o)

Możliwość przyporządkowania skrótów internetowych do obiektów, aby odnosiły do stron internetowych i automatycznie otwieranie ich w domyślnej dla systemu operacyjnego przeglądarce.

p)

Tryb przeźroczystości umożliwiający nanoszenie notatek na dowolnej aplikacji, pulpicie.

W przypadku programów do odtwarzania filmów użytkownik może rysować i pisać po filmie bez jego zatrzymywania i bez ingerowania w możliwość sterowania jego odtwarzaniem (itp.: pauza, przewijanie, ponowne odtwarzanie).

r)

Zabezpieczenie tworzonego dokumentu przed jego utratą poprzez automatyczne zapisywanie go o wybrany interwał czasu.

s)

Zapisywanie wszystkich czynności ekranowych w postaci sygnału wideo plus dźwięk z mikrofonu.

t)

Możliwość umieszczenia na pasku narzędziowym skrótów do innych programów, folderów, stron www itp.

u)

Personalizacja paska narzędzi indywidualnie dla każdego nauczyciela poprzez zapisanie spersonalizowanych ustawień pod profilami nauczycieli.

w)

Praca w trybie konferencji tablic interaktywnych (przesyłanie obrazu i dźwięku) z innymi tablicami interaktywnymi lub monitorami w sieci lokalnej.

14

W komplecie z oprogramowaniem musi być zapewniony (min. przez okres 3 lat) dostęp do instrukcji obsługi tablicy i jej oprogramowania w postaci platformy e-learningowej on-line – należy wskazać adres WWW do instrukcji w ofercie.

Wymagania jakie musi spełniać instrukcja on-line:

- logowanie do Platformy e-learning poprzedzone jest procesem rejestracji użytkownika oraz akceptacji przez niego warunków licencji określającej warunki korzystania z materiałów zamieszczonych na Platformie;

- dostęp do interfejsu WWW powinien być możliwy jedynie dla uwierzytelnionych poprawnie użytkowników;

- platforma wdrożeń e-learning daje możliwość przerwania i zapisania rezultatów nauki w dowolnym momencie użytkowania;

- wszystkie materiały zawarte na platformie wdrożeniowej będzie można eksportować zgodnie z standardem SCORM w minimalnej wersji 1.2

- platforma wdrożeń e-learning umożliwi przeprowadzenie egzaminu teoretycznego  dotyczącego przedstawionego zakresu materiału;

- instrukcja wykorzystania tablic/monitorów interaktywnych i ich oprogramowania w procesie dydaktycznym w wersji online  powinna obejmować minimum 10 godzin dydaktycznych (jedna godzina dydaktyczna 45 minut);

- każdy temat/godzina dydaktyczna musi zawierać przynajmniej jeden film instruktażowy;

- instrukcja powinna składać się z części teoretycznej i części pozwalającej zweryfikować użytkownikowi systemu poziom opanowania wiedzy dotyczącej wykorzystania tablic i monitorów interaktywnych oraz ich oprogramowania;

- instrukcja w wersji online powinna zawierać filmy instruktażowe w języku polskim (odpowiednio do tematyki), minimalna rozdzielczość filmu instruktażowego Full HD tj. format 1920x1080 pikseli, filmy instruktażowe powinny stanowić część instrukcji wykorzystania oprogramowania (łącznie dla wszystkich tematów minimum 3 godziny zegarowe materiału filmowego).

- treści, które powinny być uwzględnione w materiałach instrukcji: podstawowe informacje (instalacja i uruchomienie programu, wygląd interfejsu, podstawowe elementy sterujące programem, sporządzanie notatek, rysunków, przekształcanie notatek z pisma odręcznego do pisma maszynowego, otwierani i zapisywanie treści, wyświetlanie notatek, różne sposoby prezentacji treści, zapisywanie i nadpisywanie plików, pobieranie zasobów na dysk twardy komputera, modyfikacja ćwiczeń i treści w pobranych plikach, wyświetlanie filmów, prezentowanie treści dydaktycznych z sieci Internet, jak wyszukiwać treści dydaktyczne na tablicę interaktywną w Internecie), praca na obiektach (obiekty na stronie programu, dodawanie obiektów na stronę, sposoby modyfikacji właściwości obiektów, animowanie obiektów, łączenie obiektów w grupy, blokowanie obiektów na slajdzie), tworzenie ćwiczeń (przykłady i rodzaje ćwiczeń, modyfikacja gotowych ćwiczeń, tworzenie etykiet do ćwiczeń, tworzenie odnośników w ćwiczeniach, blokowanie obiektów w ćwiczeniu), praca z galerią (galeria i jej funkcje oraz możliwości, wyszukiwanie obiektów w galerii, umieszczanie własnych obiektów w galerii, przykłady narzędzi usprawniających przeprowadzenie lekcji dostępnych w galerii), przekazywanie materiałów z lekcji uczniom (eksportowanie plików do innych formatów, wysyłanie plików na adresy uczniów bezpośrednio z programu, eksport do plików PDF).

Ponadto dla każdego użytkownika w szkole musi być zapewniony dostęp (min. przez 3 lata) do bazy zasobów on-line (w tym co najmniej filmy i animacje – min. 2000, gotowe scenariusze lekcji - min. 2000, prezentacje – min. 2000 z różnych dziedzin nauki).

KONTAKT

 

Pomagamy w doborze i instalacjach sprzętu multimedialno-interaktywnego oraz komputerowego w szkołach od ponad 10 lat. Tysiące zadowolonych Klientów to nasza najlepsza wizytówka. Ponad 7000 tablic i monitorów dostarczonych w ostatnich 5 latach. Gwarancja bardzo dobrej jakości produktów, instalacji i wsparcia.

Zapraszamy do współpracy.

 

Zadzwoń: 71-71-70-803  lub  tel. kom. 519-050-995 

email: kontakt@aktywna-tablica.pl


Dreamtec Sp. z o.o. 
pl. Strzelecki 20, 50-224 Wrocław

 

 

 


 

 

 

 

KOSZTY WYSYŁKI

 

Koszty wysyłki zależą od ilości i wielkości zamówionego towaru. Projektor +20zł, Tablica +120zł, Monitor dotykowy: + 250zł, Pracownia językowa: +20zł, Zestaw interaktywny PREMIUM: + 350zł

 

INSTALACJA I MONTAŻ

 

Istnieje możliwość wykupienia usługi instalacji zamówionego sprzętu. Cena ustalana indywidualnie.

 

BON RABATOWY

 

Jeżeli posiadasz ważny bon rabatowy, pamiętaj o podaniu nam znajdującego się na nim kodu rabatowego. Możesz w ten sposób zaoszczędzić nawet do 3000 zł!

Sprawdzony dostawca tablic i monitorów interaktywnych